Spider Rope SuperHero Vice City Gangster Fighting Apk Download

1.1.0

Download APK
3.0/5 Votes: 11,747
Version
1.1.0
Updated
November 30, 2021
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
40M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Spider Rope SuperHero Vice City Gangster Dövüş Apk İndir

Spider Rope Hero – Vice City Gangster Fight 2021, istediğiniz amfi ile rekreasyonu önleyen destansı bir açık uluslararası üçüncü şahıs olağanüstü kahraman gangsterdir; isteyebileceğiniz tüm özellikler.

Vice City’niz Tehlikeli Ejderhalar tarafından saldırı altında ve dünyanın arzu ettiği harika kahraman olan öfkeli robotlar ve şehri örümcek adam duyularınızın ve gerçek olağanüstü kahramanın inanılmaz güçlerinin kullanımını sağlayın.

Kovalamayı takip edin ve dağcılık yapan ve yüksek kaliteli gücü sallayan ip kahraman ipinizi kullanarak döngüsel ejderhaları öldürün. Yüksek binalara tırmanın ve metropolünüzü korumak için öfkeli ejderhalarla savaşın.

Örümcek kahramanınızı havalı bir ejderhaya dönüştürün ve düşmana doğru uçarak ve ejderha kahramanınızın Ateş tükürük elektriğini kullanarak düşman ejderhalarıyla havada savaşın, ancak düşman ejderhanın ateş saldırılarından sakının.

Suç mafya çetesinin sinirli robotlarını süper yumruk ve olağanüstü hasar yüksek kaliteli güçlerin kullanımını yenerek metropolünüzü suç mafyası lordlarından kurtarın ve bu örümcek adam wali sporunda suç mafyasını ortadan kaldırın.

Bu Örümcek Adam wali sporu temiz görünüyor, ancak tüm yardımcısı metropol size bağlı. Bu metropolün tüm suçu ortadan kaldırmak ve vatandaşları sapder man wali oyun güçlerinizi kullanarak kurtarmak istediği ip kahramanı olun.
Komple suç şehrinin senden korkması için yardımcı şehrin arzu ettiği kahraman ol. Bu örümcek adam wali sporunda Vice Town’un insanlarını korumak için tüm muhteşem güçlerinizi ve şaşırtıcı stratejilerinizi kullanın.

Spider Rope SuperHero Vice City Gangster Fighting Apk İndir

Bu örümcek adam wali sporu, tüm örümcek ve birinci sınıf kahraman fanatikleri için yapılmıştır. Öngörülemeyen örümcek saldırıları metropolde uçuyor mu, bölümler düşmanlara saldırıyor saldırı ejderhaları tüm düşmanları inanılmaz insan yüksek kaliteli güçlerini kullanarak öldürüyor.
Bu Örümcek Halat Kahramanı – Vice City Gangster Dövüşü 2021 aksiyon dolu dövüş rekreasyonundaki gerçeği nedeniyle bu örümcek ipi kahramanı adam rekreasyonunu kumar oynayarak en parlak ve güçlü süper kahramanın bireyini yaşayın, erkeğiniz veya kadınınız insanüstü güç gibi birçok son derece iyi büyük güçler ortaya koyuyor ve bölmelere ve evlere yapışma ve yürüyüş yapma potansiyeli. Yapışkan ağlardan kalbe ve sallanmaya internet atıcıları vurun, bu ip kahramanının benzersiz örümcek deneyimi, hemen gelen riske karşı uyarır. Örümcek İp kahramanı, bu ip muazzam kahraman karakterinin vazgeçilmez bir silahı olan süper birinci sınıf ipe sahiptir.
Spader sport wali rekreasyon süper kahraman suçla mücadele rekreasyonunun tüm görevlerini tamamlayın ve tüm karakterleri serbest bırakmak ve güçlerinin tadını çıkarmak için ödüller toplayın.
Oyundaki tüm canavar kamyonların kilidini açın, bu örümcek adam wali oyununda yüksek kaliteli sürüş simülasyonunun ve yarış rekreasyon deneyiminin tadını çıkarın.

Spider Rope Hero – Vice City Gangster Fight 2021 Özellikler: Alabileceğiniz

en iyi Spider-man ip tırmanma/sallanma deneyimi. Harika bir hareketle Harika Süper
Güçlerde inanılmaz birinci sınıf kahraman aksiyonu Gözlerden Süper Lazer Vur Süper Smash Zıplama Etkisi Güçlü Yumruk Süper Güç Süper Sprint imha koşusu Halat kahramanından Dragon amfisine Serin Dönüşüm; Canavar Kamyon İnanılmaz Uçan Ejderha kahramanı

Ejderha Alevi Fırlatma
Ejderha Ateşi tükürme gücü
En Havalı Canavar Kamyonlar ve deneyim kullanma
Tahriş olmuş botları öldür ve kasabada alışveriş

yap Yukarıdaki tüm işlevler, iyi Yüksek mükemmel resimler ve Dövüş, dalış, koşu ve sallanmanın Pürüzsüz kontrolleri ile çalışır.

Images

Download links

JOIN OUR TELEGRAM GROUP

[Başlık] nasıl kurulur?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dosyalama.

2. Yükle'ye.

3. Ekrandaki dikkat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *